Campionat de Catalunya per equips d'edats 2017 - sub18

Ostatnia aktualizacja strony14.10.2017 18:37:13, Creator: federació catalana d’escacs (36),Last Upload: federación catalana de ajedrez (73)

linkiOficjalna strona organizatora
wybranie parametrów Pokazanie danych turnieju
Listylista startowa drużyn
Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Tabela końcowa po 5 rundach
Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu
kojarzenie drużynRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Pary na szachownicachRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Najlepsi zawodnicywg punktów, wg procentów
Najlepsi zawodnicywg punktów, wg procentów
Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz
Excel i drukowanieWydrukować listę, Eksport do Excela (.xls), Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF

Wynik końcowy po 5 rundach

M-sceSNrDrużynaPartie  +   =   -  TB 1  TB 2  TB 3 
11PEONA I PEO A5410912,50
22TRES PEONS540189,50
33LLEIDA5311710,50
44GERUNDA522169,00
57LLINARS521256,50
66ATENEU COLON520347,50
79PEONA I PEO B512246,50
85ALT EMPORDA520346,00
98CLUB ESCACS I CULTURA BADIA511335,50
1010CATALUNYA500501,50

Uwagi:
TB 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
TB 2: points (game-points)
TB 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints