Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Campeonato Paulista Escolar 2017 - 3º ano do Ensino Medio Absoluto

последно ажурирање08.10.2017 03:18:19, Creator/Last Upload: andre salama

Стартна листа на играчи

Бр. ИмеФЕД.РтгИРтгНКлуб/Град
6
Santos Tais Moura dosBRA01786EE Prof. Ary de Oliveira Garcia - C
4
Sampaio Larissa GarciaBRA01731Escola Francisca Ribeiro - Assis
3
De Souza Diego Henrique CoutiBRA15370EE Governador Paulo Sarasate
2
Lisboa Joana CunhaBRA14860EE Casimiro de Abreu - SP
5
Gomes Joao Paulo SantosBRA00ETEC RUTH CARDOSO
1
Silva Danilo Pereira daBRA00EE Dona Ana Rosa de Araújo - SP