Campeonato Paulista Escolar 2017 - 4º ano do Ensino Fundamental Masculino

последно ажурирање20.09.2017 03:36:22, Creator/Last Upload: andre salama

ЛинковиПочетна страна на организаторот
Избор на параметри покажите податоци за турнирот
ЛистиСтартна ранг листа, Список на играчи по азбучен ред, Податоци за федерациите, Партиите и Титулите-статистики, Распоред
Префрли во Excel и печатиЛиста за печатење, Експортирај во Excel (.xls), Експортирај во Excel (.xlsx), Префрли во PDF-фајл

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1Shimamura Silva Eduardo Akira2193353BRA1427Colégio Augusto Laranja
2Goncalves Danilo Alcantara RizziBRA0Casa Branca School - Santos
3Zanardi Thomas FagundesBRA0Colégio Catamara