Campeonato Paulista Escolar 2017 - 2º ano do Ensino Fundamental Masculino

последно ажурирање19.09.2017 03:32:01, Creator/Last Upload: andre salama

ЛинковиПочетна страна на организаторот
Избор на параметри покажите податоци за турнирот
ЛистиСтартна ранг листа, Список на играчи по азбучен ред, Податоци за федерациите, Партиите и Титулите-статистики, Распоред
Префрли во Excel и печатиЛиста за печатење, Експортирај во Excel (.xls), Експортирај во Excel (.xlsx), Префрли во PDF-фајл

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1Chiquito Neto Alexandre22730435BRA0Colégio Augusto Laranja
2Florencio Leonardo dos SantosBRA0Escola Augusto Laranja
3Marques Eduardo ChenBRA0Colégio Dante Alighieri
4Schrank Pedro ManirBRA0Colégio Dom Bosco - Rio Claro