Campeonato Paulista Escolar 2017 - 8º ano do Ensino Fundamental Masculino

последно ажурирање20.09.2017 03:28:06, Creator/Last Upload: andre salama

ЛинковиПочетна страна на организаторот
Избор на параметри покажите податоци за турнирот
ЛистиСтартна ранг листа, Список на играчи по азбучен ред, Податоци за федерациите, Партиите и Титулите-статистики, Распоред
Префрли во Excel и печатиЛиста за печатење, Експортирај во Excel (.xls), Експортирај во Excel (.xlsx), Префрли во PDF-фајл

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1Takano Nicholas Ryo2180588BRA1793Colégio Bandeirantes
2Kojima Rodrigo Yosuke22704914BRA1509Colégio Santo Agostinho
3Liao Daniel BernarthBRA0Colégio Bandeirantes