Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Liga de Ajedrez Por Equipos Del Sureste de Coahuila

Ultima actualizare05.10.2017 05:37:06, Creator/Last Upload: eduardo aguilar monterrosas

Clasament final dupa 4 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11PEONES PASADOS431012,5231,5
22BAMBINOS430112,5035,0
34ITESM FUERZA AZUL A42119,5032,0
45CONSTRUAJEDREZ LATINO42119,0035,5
53CUMBRES42118,5026,5
611ITESM B40317,0030,5
77ULSA B42027,0023,0
86ULSA A40316,5135,0
98COLAM41216,5129,0
109BORREGOS SALTILLO C41033,0027,5
1110HALCONES31022,0016,5

Adnotare:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)