Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

Liga de Ajedrez Por Equipos Del Sureste de Coahuila

Ultima actualizare05.10.2017 05:36:46, Creator/Last Upload: eduardo aguilar monterrosas

Clasament final dupa 4 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
11PEONES PASADOS431012,5231,528,3
22BAMBINOS430112,5035,022,5
34ITESM FUERZA AZUL A42119,5032,015,0
45CONSTRUAJEDREZ LATINO42119,0035,518,3
53CUMBRES42118,5026,513,5
611ITESM B40317,0030,510,8
77ULSA B42027,0023,02,0
86ULSA A40316,5135,013,0
98COLAM41216,5129,09,8
109BORREGOS SALTILLO C41033,0027,50,0
1110HALCONES31022,0016,50,0

Adnotare:
Tie Break1: points (game-points)
Tie Break2: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)
Tie Break4: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points)