15th Gilan Second League 1396

Organizatorius (-iai)Gilan Chess Association
FederacijaIranas ( IRI )
Turnyro direktoriusBayat, Kiumars (12584827)
Vyriausias teisėjasPourhajghanbar,Mohammad(12511870)
Teisėjas (-ai)Porkar, Maryam(22505636) Fahim, Neda(22541799)
Laiko kontrolė90 minutes with 30 second increment from move 1
VietaRasht
Reitingo skaičiavimasTarptautinis reitingas
Data2017/10/06 iki 2018/02/23
Reitingo-Ø1316
Burtų programinė įrangaSwiss-Manager from Heinz Herzog"Swiss-Manager" varžybų byla

Paskutinis atnaujinimas12.01.2018 17:59:41, Autorius/Paskutinis perkėlimas: mr. jadidi, hamidreza

Turnyro pasirinktys Super League, First League, Second League
Nuorodosoficialus organizatorių tinklalapis
Parametrų pasirinktys be detalios informacijos apie turnyrą, be vėliavų
Sąrašaipradinė komandų rikiuotė
komandų sudėtys su ratų rezultatais, komandų sudėtys be ratų rezultatų, rezultatų lentelė po 8 rato
pradinis žaidėjų sąrašas, Abėcėlinis žaidėjų sąrašas, Abėcėlinis visų grupių sąrašas
Komandų burtaiRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
Poros pagal lentasRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8, Rt.9
Vietų sąrašas poRt.1, Rt.2, Rt.3, Rt.4, Rt.5, Rt.6, Rt.7, Rt.8
Geriausi žaidėjaipagal taškus, procentinis
Geriausias lentos žaidėjaspagal taškus, procentinis
statistika, tvarkaraštis, penki geriausi žaidėjai, bendroji statistika, medalių statistika
"Excel" ir spausdintisąrašas spausdinimui, eksportuoti į "Excel" (.xls), eksportuoti į "Excel" (.xlsx), eksportuoti į PDF bylą

Vieta po 8 rato

Vt.SNr.KomandaPartijų sk.  +   =   -  PR1  PR2  PR3  PR4 
19Bashgah Shatranj Pishgam 186111323,5359,30
24Bashgah PishgamGhaleh 185301321,5415,80
38Shahrdai Amlash85211223,0368,80
46Bashgah Shatranj Ebtekar Langrood 185211221,5347,50
53Moassaseh Amoozeshali Damon Fooman85121122,5350,00
67Heiat Shatranj Talesh84311121,0389,80
710Bazargani Khoshgoo Anzali85121120,0348,30
822Taavoni Dehyaran Khashkbijar85031021,0271,00
917Sherkat Gaz85031020,0298,30
102Bashgah Ostad Bozorg Homayoun Toufighi 184221018,0363,50
1111Aramiss Lahijan84221017,5273,30
1212Galeh Toolamat84221017,0306,30
135Kanoon Shatranj Roodsar8413918,5317,50
141Shahrdari Rasht8332918,0328,50
1514Zedeh yad Erfan Jamaati Fooman8413917,0284,00
1616Shahid Soleimani Roodsar8413916,5245,80
1724Nezam Mohandesi Sakhtaman Lahijan8413915,0241,50
1818Shohadaye Saravan8323818,5259,80
1915Bashgah Shatranj Nokhbegan8404817,5233,30
2020Heiat Shatranj Langrood8404817,5199,80
2113Bashgah Shatranj Kish 18404816,0270,30
2219Pendar No8404816,0212,50
2323Bashgah Ostad Bozorg Homayoun Toufighi 28404815,0202,00
2432Karkonan Sazman Mantagheh Azad Anzali8404814,5189,80
2531Bashgah PishgamGhaleh 48404813,5186,30
2621Bashgah PishgamGhaleh 28314715,0253,80
2729Bashgah Shatranj Kish 28314715,0216,00
2834Bashgah Shatranj Kish 38314714,0164,30
2928Shoraye Shahr Bandar Anzali8305615,5210,00
3025Bashgah PishgamGhaleh 38305615,5144,80
3133Kanoon Shatranj Amoozesh $Parvaresh Anza8305613,5131,00
3230Heiat Shatranj Sangar8305611,0175,80
3339Gomrok bandar Anzali8305610,5125,30
3440Kanoon Shatranj Amoozesh $Parvaresh Anza8215515,0129,50
3526Madraseh Shatranj Kish $ Mat Lahijan8215512,5132,80
3638Bashgah Shatranj Pishgam 28215511,066,50
3737Bashgah Shatranj Novin820647,037,80
3827Banovan Lahijan620445,566,30
3936bashgah Shatranj Ebtekar Langrood 2810728,561,30
4035Bashgah PishgamGhaleh 5800803,534,50

Paaiškinimas:
Papildomas rodiklis 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Papildomas rodiklis 2: points (game-points)
Papildomas rodiklis 3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Papildomas rodiklis 4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints