Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

15th Gilan Second League 1396

Ultima actualizare27.02.2018 10:47:10, Creator/Last Upload: mr. jadidi, hamidreza

Clasament final dupa 11 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
14Bashgah PishgamGhaleh 1117401829,5752,00
27Heiat Shatranj Talesh117311731,0749,50
310Bazargani Khoshgoo Anzali118121729,0731,50
49Bashgah Shatranj Pishgam 1116321529,0655,00
58Shahrdai Amlash115421428,0621,00
620Heiat Shatranj Langrood117041426,5502,00
713Bashgah Shatranj Kish 1117041426,0608,50
85Kanoon Shatranj Roodsar115331326,5633,50
922Taavoni Dehyaran Khashkbijar116141326,5523,50
1011Aramiss Lahijan115331324,5568,30
116Bashgah Shatranj Ebtekar Langrood 1115331324,5565,50
1214Zedeh yad Erfan Jamaati Fooman116141324,5552,80
1312Galeh Toolamat115331322,0502,30
143Moassaseh Amoozeshali Damon Fooman115241227,0610,00
1517Sherkat Gaz116051225,5521,00
1618Shohadaye Saravan115241224,5509,00
1716Shahid Soleimani Roodsar115241223,0456,50
1832Karkonan Sazman Mantagheh Azad Anzali116051222,5416,50
1924Nezam Mohandesi Sakhtaman Lahijan115241221,0450,00
201Shahrdari Rasht113531122,5533,80
2123Bashgah Ostad Bozorg Homayoun Toufighi 2115151122,0434,80
2228Shoraye Shahr Bandar Anzali115061024,5393,80
2315Bashgah Shatranj Nokhbegan115061022,0438,80
2429Bashgah Shatranj Kish 2114251022,0413,50
2521Bashgah PishgamGhaleh 2114251020,5471,80
2626Madraseh Shatranj Kish $ Mat Lahijan114251020,0343,80
2734Bashgah Shatranj Kish 3114251020,0342,30
2830Heiat Shatranj Sangar115061019,0338,00
292Bashgah Ostad Bozorg Homayoun Toufighi 1104241018,0475,50
3025Bashgah PishgamGhaleh 311416920,5325,30
3119Pendar No11416918,5366,80
3239Gomrok bandar Anzali11416918,0236,80
3338Bashgah Shatranj Pishgam 211416917,5189,00
3431Bashgah PishgamGhaleh 411416916,5329,50
3540Kanoon Shatranj Amoozesh $Parvaresh Anza11326821,5259,30
3633Kanoon Shatranj Amoozesh $Parvaresh Anza11326819,0256,80
3737Bashgah Shatranj Novin11308611,087,50
3827Banovan Lahijan620445,587,30
3936bashgah Shatranj Ebtekar Langrood 211101028,585,30
4035Bashgah PishgamGhaleh 511001105,087,30

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Tie Break4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints