Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:


покажите податоци за турнирот
 

Чемпионат Хабаровского края среди женщин 2017

последно ажурирање17.09.2017 13:53:55, Creator/Last Upload: semeniuk natalia ( russia, khabarovsk)

Стартна ранг листа

Бр.ИмеФидеИДФЕД.РтгКлуб/Град
1Рахманова МарияRUS1970Хабаровск
2Антипина НатальяRUS1886Хабаровск
3Краснослободцева МарияRUS1756Хабаровск
4Лобарева ВалерияRUS1615Хабаровск
5Шалаева ДарьяRUS1610Солнечный
6Сударкина ЕкатеринаRUS1476Хабаровск
7Алеева КсенияRUS1458Комсомольск
8Абрамова СофьяRUS1351Комсомольск
9Ядыкина ТамараRUS1323Солнечный
10Вахрушева СофьяRUS1267Комсомольск
11Пилипко КсенияRUS1202Хабаровск
12Щербань ВераRUS1198Хабаровск
13Шмакова ЕкатеринаRUS1174Хабаровск
14Быкова АлександраRUS1000Хабаровск
15Синякова ВикторияRUS1000Нанайский район