N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

InterClubs Blitz Chess Championship 2017

De pagina werd het laatst gewijzigd op06.08.2017 22:18:04, Creator/Last Upload: lebanese chess federation

Eindstand na 9 ronden

Rk.SNoTeamPartijen  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
11Antranik99001846,00
22Homentmen98011643,50
37Animation96031231,50
43Ansar95221230,50
56Lebanese Army95041034,00
64Soviet Alumni95041033,00
75Freres94231030,00
811Engineers Syndicates94231029,51
913Al Sanabel94231029,51
109Ahli Saida9414927,01
118Tanmiya Beirut9414927,01
1210Kfarshima9405827,02
1312Beirut Chess Club9405827,00
1414Al Houdoud Majdel Anjar9225620,00
1515Ararat9225618,00
1616Al Shames Baalbak9216519,50
1717AlRiyadi Beirut9117313,00

Opmerking:
Wtg1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Wtg2: points (game-points)
Wtg3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints